Helali Arama Stratejileri

(2 müşteri değerlendirmesi)

Bu kitap, helale ulaşma yolunu arşınlayanların kitabıdır. Ailesinin, evlatlarının ve sevdiklerinin de bu yolda olmasını arzu edenlerindir. Sadece evinde değil, bulunduğu her yerde ve hayatının her alanında helalde kalmayı sürdürmek isteyenlerin kitabıdır. Bu kitap kıymetli okur, senin helal gıda hususundaki eksiklerini tamamlayacak.

Aklındaki “Nasıl yapabilirim?” sorularına cevap verecek ve hayatını kolaylaştıracak bir kitaptır.

SATIN AL

Helal Gıda alanındaki bu kitap, helale ulaşma yolunu arşınlayanların kitabıdır. Ailesinin, evlatlarının ve sevdiklerinin de bu yolda olmasını arzu edenlerindir. Sadece evinde değil, bulunduğu her yerde ve hayatının her alanında helalde kalmayı sürdürmek isteyenlerin kitabıdır. Bu kitap kıymetli okur, senin helal gıda hususundaki eksiklerini tamamlayacak.

Aklındaki “Nasıl yapabilirim?” sorularını cevap verecek ve hayatını kolaylaştıracak bir kitaptır.

SATIN AL

Helali Arama Stratejileri için 2 değerlendirme

 1. abdussamet Yıldırım

  Merhabalar, Bu kitabı herkese tavsiye ediyorum. Helal lokma’nın en zor bulunduğu şu dönemde bizlere Helal’i yemekte yön göstereceğine inanmaktayım. hazırlayanların ellerine sağlık. allah razı olsun.

 2. Selma

  Selamünaleyküm,
  Kitabınızı yeni aldım alır almaz okumaya başladım.Açıkçası ilk okumaya başladığımda korkuyordum acaba çok mu zor düşüncesiyle :)Ama okudukça helali arama hevesim isteğim arttı.(Aslında kitaptan önce azda olsa bi helali arama gayretim vardı ) Ayrıca Şahsımın çevresinde pek kimse dikkat etmediği gibi abartıyorsun denmesine rağmen.Ama benim kitaptan önce en büyük sıkıntım insanlara bu gayretimin neden ve nasıl olduğunu açıklamak ta yaşadığım zorluktu.Evet Artık biliyorum ki Elhamdülillah kırmadan incitmeden karşımdaki insana bunu güzelce anlatabilirim….
  (Kitap ile ilgili tek bir görüş yapmayacağım. Gerekli sunumları kitap aracılığı ile sizler bizlere ZATEN yapmışsınız )Cenab-ı Hak razı olsun.
  Selametle……..

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu